Şöyle her şeyden uzak, uçsuz bucaksız okyanuslara açılarak, mis gibi deniz havası eşliğinde, mavilerin arasında, muhteşem bir gün geçirdiğinizi düşünün. Şehrin, bunaltıcı kalabalığından, kirli havasından ve sıkıcı beton yığınından uzakta, hafızalara kazınacak bir doğum günü, evlenme teklifi, evlilik yıl dönümü, veda partisi ya da baby shower gibi en özel anlarınızı, muhteşem bir yatta, daha da, inanılmaz hale getirmek için muhteşem bir fırsat. İster eşinize, sevgilinize, akrabanıza, isterseniz herhangi bir arkadaşınıza, güzel bir sürpriz yapmak istiyorsanız, yat kiralama ve yatta havai fişek gösterisi oldukça iddialı ve farklı bir fikir olacaktır.


Muhteşem Kutlamalar ve Havai Fişek Gösterisi İçin Yat Kiralama


Doğum gününüz yaklaşıyor ya da evlilik teklif edeceksiniz, belki de bebeğinizin cinsiyetini sevdiklerinizle birlikte öğreneceksiniz ve alışılagelenin dışında, farklı, özel bir şeyler olsun istiyorsunuz. Sevdiklerinizi bir arada toplayarak, her şeyi ile dört dörtlük bir parti planlıyorsunuz. Tam isteğinize göre, çok farklı ve akıllardan çıkmayacak olan yatta havai fişek gösterisi ile kutlama, sizi de, konuklarınızı da, kendine hayran bırakacaktır. Akşam serinliğinde, denizin ortasında, karanlık gökyüzünü muhteşem, birbirinden güzel ve heyecan verici havai fişek gösterisi ile süsleme fikri oldukça heyecan verici olsa gerek.

İhtişamlı ve muhteşem havai fişek şölenine hem siz, hem sevdikleriniz hayran kalacaksınız. Yatta havai fişek gösterisi süresi, şekilleri ve renkleri müşterilerin isteğine göre ayarlanmaktadır. Normal, alışılagelen havai fişek gösterileri dışında, amacına ve kutlamaya uygun olarak tasarlanmış özel havai fişek gösterilerini de tercih edebilirsiniz. Kalp figürü, isim yazma, seni seviyorum veya benimle evlenir misin? gibi özel yazılar ve resimleri özel havai fişeklere örnek gösterebiliriz.

Sevdiklerinize Yatta Sürpriz Yapın


Eşinizin, sevgilinizin, arkadaşınızın veya anne, baba herhangi bir kıymet verdiğiniz kişinin doğum günü, anneler günü, sevgililer günü veya farklı bir özel gün yaklaşıyor. Bugüne kadar ki kutlamalardan çok daha farklı olsun istiyorsanız, yatta havai fişek gösterisi eşliğinde, muhteşem kutlama ve partiler tam size göre olacaktır. Yatta olması başlı başına bir güzellikken, yatta havai fişek gösterisi ile de, bu güzelliği ikiye katlayabilirsiniz. Sevdiklerinize kendini değerli hissettirmek ve bugüne kadar gördüğü en güzel sürpriz olsun istiyorsanız, mutlaka bu fikri gözden geçirmelisiniz.

Havai Fişek Gösterili Kutlamalar İçin Yat Kiralama Nasıl Olur?


Sevdiklerinize sürpriz amaçlı veya kendi kutlamalarınız için özel bir şeyler olsun istiyorsanız yatta havai fişek gösterisi eşliğindeki kutlamalar için yat kiralama fikri, tam size göre. Kutlamanın günü, saati belirlenerek, hangi gün ve saatte ise, yat ona göre ayarlanır ve kiralanır. Bu organizasyonla ilgilenen yat firmaları ile görüşerek, kiralama işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Mavi denizlere açılarak, sadece gökyüzü ile denizin boy gösterdiği muhteşem görüntü eşliğinde, çok farklı kutlamalara şahit olacaksınız. İsteğiniz doğrultusunda hareket edilir.

 İster sadece yat kiralayarak, yatta havai fişek gösterisi hizmetinden faydalanır, diğer tüm organizasyonu siz ayarlarsınız. İsterseniz de, tüm yeme, içme, ikramlıklar, garson, süsleme, çalgı her türlü hizmetin içinde bulunduğu şirket organizasyonundan faydalanırsınız. Belirlediğiniz konsepte, ikramlıklara, gösteri ve müziğe uygun olarak gereken her şey şirket tarafından, büyük bir özenle hazırlanarak, sizlere sunulmaktadır.

Organizasyonlu Yat Kiralama 


Muhteşem bir organizasyonla, her şeyin dört dörtlük olduğu, güzel bir gün olsun istiyorsunuz, fakat uğraşacak hiç vaktiniz yok. Sizin isteğiniz doğrultusunda, şirketiniz sizler için her şeyi en ince ayrıntısına kadar düşünüp, muhteşem bir organizasyon hazırlayacaktır. Siz sadece önemli püf noktaları söyleyerek, gerekli seçimleri yaparak gerisini firmaya bırakmanız yeterli olacaktır. Bu işle uğraşan, işinde profesyonel firmalar, isteklerinizi göz önünde bulundurarak ve sizden renk, ikramlar, misafirler konusunda küçük tüyolar alarak, en uygun konsepti hazırlayacaklardır. 

Organizasyonlu Yat Kiralamadaki Hizmetler Nelerdir?


 Organizasyonlu kutlama hizmetleri müşterinin seçeneğine göre farklılık gösterir. Belirli konseptler vardır. Bazıları sadece süsleme, pasta ve ufak ikramlıklardan oluşurken, bazılarında ise, bunlara artı olarak yemek, çalgı, havai fişek gibi kutlamalarınıza renk katacak hizmetler yer almaktadır. Yat süsleme, keman, gül konfetisi veya çok daha farklı hizmetler yine şirketin verdiği hizmetler arasındadır. Bazıları yatı tamamen kiralayıp, denize kendileri açılırken, yat belgesi olmayanlar ise, yat kaptanı talebinde bulunabilirler. Birkaç saatliğine veya günlüğüne kiralama yapılabilir. 

Güvenli Rezervasyon ve Lüks Yatlar


Tüm bakımları yapılmış ve ihtiyacınızı fazlasıyla karşılayacak, tam donanımlı ve güvenli lüks yatlar sizler için hazırlandı. Misafir sayısına göre, farklı büyüklükte, farklı donanımlarda ve farklı kabin sayısına göre her isteğe, her bütçeye uygun yatlar bulunmaktadır. Bu yatlar konforu ve şıklığıyla herkesi kendine hayran bırakacak. Gerek dış görünümünün göz alıcılığı ile gerekse, modern ve şık iç tasarımı ile, adeta beş yıldızlı bir otel konforundaki bu yatlar, eşsiz kutlamalarınıza ev sahipliği yapacaktır. Bu muhteşem yatların içerisinde ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılayabileceğiniz odalar, banyolar, wc, mutfak, geniş salonları ve farklı aktivite alanları ile tüm ihtiyaçlarınızı fazlasıyla karşılamaktadır.

Yatta Havai Fişek Gösterisi İçin Kiralama Ücreti Ne Kadar?


Yatta havai fişek gösterisi için kiralama ücretleri, havai fişek dışında verilen hizmete, yat büyüklüğüne ve kiralama saatine göre farklılık gösterir. Süsleme, çalgı, ikramlıklar veya organizasyon içerisinde bulunan her türlü artı hizmetler, fiyata dahil edilmektedir. Kaptanlı yat kiralamada ise artı olarak kaptanlık ücreti hesaba eklenmektedir. En az kiralama süresi 2 saattir. 2 saatten az olan süreler için de, yine aynı ücret alınmaktadır.

Havai Fişek Gösterisi İçin Yat Kiralama İletişim


Tam donanımlı lüks yatlarda, güvenli rezervasyon sistemiyle, her zevke uygun konsept seçenekleriyle, güvenilir, disiplinli çalışanlarla ve her bütçeye uygun fiyatlarımızla firmamız sizlere yatta havai fişek gösterisi ile unutamayacağınız kutlamalar, teklifler ve sürprizler için muhteşem fırsatlar sunuyor. Her türlü organizasyonlarımız için iletişim numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.