Son yıllarda oldukça popüler bir organizasyon olan baby shower hayatımızın ortasına yerleşmiş durumda. Etrafımızda sürekli duymaya  başladığımız yatta baby shower partileri insanlar üzerinde ilgi uyandıran ve herkesin hayatında bir kere de olsa yaşamak isteyeceği bir organizasyondur. Zor geçen hamilelik sürecinin kadınlarımızın üzerinde fiziksel ve ruhsal olarak değişiklikler yaratması yıpratıcı bir süreç olabilmektedir. Hamilelik haline adaptasyon süreci değerli anne adayları için gerçekten zorlu bir zaman dilimi. Hamilelik, anne adayına çok farklı duygular hissettirmektedir. Zaman zaman duygusal, zaman zaman bir takım korkularla baş başa kaldığınız bu süreci en verimli şekilde atlatmak çok önemlidir. Her kadında değişiklik gösterebilen hamilelik süreci en iyi haliyle bile farklı psikolojik süreçler yaşanmasına sebep olabilir. Bu durumda anne ve bebeğin sağlığı açısından annenin mutlu ve huzurlu hamilelik süreci geçirebilmesi için çeşitli organizasyonlar yapılmaktadır. Baby shower partisi de bu organizasyonlardan sadece bir tanesi.


Baby Shower Nedir?


Doğuma bir kaç ay kala genellikle anne adaylarının arkadaşları tarafından aileye destek olabilmek adına düzenlenen bir parti türüdür. Anne adayının bebek adına eksiklerini giderebilmek amacıyla çeşitli hediyeler alarak anne adayının arkadaşları tarafından düzenlenmektedir. Fakat bazen de anne adayının sadece kendini iyi hissetmek, bebeğinin dünyaya gelişini kutlamak, son zamanlarında arkadaşlarıyla ve ailesiyle birlikte güzel bir anı bırakabilmek adına düzenlediği organizasyondur. Baby shower birçok yerde kutlanabildiği gibi en popüler kutlama yerleri arasında yatta baby shower vardır.

Anne adayının doğumdan sonraki tatlı telaşı başlamadan öncesinde yaşayacağı en güzel tecrübelerden bir tanesi olan yatta baby shower anı defterinizde hiç unutamayacağınız anı olacak.

Baby Shower Tarihçesi


Baby shower parti organizasyonlarının eskiye dayandığı bilinmektedir. Daha önceki yıllarda da bebeğin dünyaya gelişi için çeşitli kutlamalar yapılmıştır. Bu partilerin tarihi eski mısıra kadar dayanıyor. Tam olarak bilinmemekle birlikte baby Shower partileri ilk olarak İngiltere’de Viktoryen döneminde ortaya çıktığı söylenmektedir. Baby Shower kelimesinin tam anlamı bebek duşu demektir. Ancak bu direk anlam olarak değil mecaz anlam olarak kullanılmaktadır. Bebek duşu demelerinin sebebi ise anne adayının hediyelerle duş alması demek olduğu söylenmektedir.

Baby Shower İçin Doğru Zaman Nedir?


Genellikle doğuma bir ya da iki ay kala gerçekleştirilir. Fakat anne adayının durumuna ve hamilelik sürecine göre doğumdan önce ya da sonra da gerçekleştirilebilir. Çünkü baby shower da asıl amaç bebek sahibi olacak olan aileye maddi manevi destek verebilmektir. Baby shower için alınabilecek hediyeler arasında bebek bezi, bebek battaniyesi, bebek giysileri gibi bebeğin ihtiyaçlar vardır. Yatta baby shower için alınabilecek hediyeler arasına bebek için süsler, anne adayı için şık bir elbise gibi ilgi çekici hediyeler alınabilir.


Yatta Baby Shower Tecrübesi


Sevgili anne adayları bu maceraya asla hayır diyemeyeceksiniz. En güzel manzara eşliğinde, denizin rahatlatıcı etkisiyle, tadına doyamayacağınız lezzetlerin en güzel sunumuyla muhteşem bir organizasyonda ev sahipliği yapabilmek adına sizi bu ortamı yerinde görmeye davet ediyoruz. Yatta baby shower  bugüne kadar deneyimlediğiniz en güzel organizasyon olacak. Çünkü bizim için önemli olan siz değerli anne adaylarının üzerindeki tüm hamilelik sürecinin vermiş olduğu kaygı, stres ve korkuları bir nebzede olsa sizden uzak tutabilmek.

Yatta baby shower tüm şehirin stresinden uzak, bakmaya doyamayacağınız tablo misali denizin maviliğinde en güzel hatırayı kendinize ve çocuğunuza ayıracaksınız. Yıllar sonra bile yüzünüzdeki en güzel gülümsemeye sebep olabiliyor ve hafızanızda en güzel anılarda yer alabiliyorsak başarılı olduk demektir. Bu başarının  en büyük mimarı ise siz değerli anne adaylarısınız. Sizinle bu güzel günde birlikte olabilmek ve siz değerli anne adayının en değerli hatırasına ev sahipliği yapabilmek adına bizimle birlikte bu yolculuğa katılmalısınız.

 Baby Shower İçin Süreç Nasıl İşler?


Öncelikle partiyi düzenleyen kişi bizimle iletişime geçer. Anne adayı ya da anne adayının arkadaşları tarafından düzenlenmektedir genellikle. Daha sonra yatta baby shower  için bir konsept belirlenir. Bu konseptler tamamen tercihe bağlıdır. İstediğiniz konseptte çalışma yapabiliriz. Konsept belirlendikten sonra renkler seçilir ve seçilen renkler üzerinde detaylı çalışmalar hazırlayıp parti sahibine sunuyoruz. Parti sahibinin seçeceği ikramlıklar ve menülerde belirlendikten sonra gerisini bize bırakıyor ve partinin tadını çıkarıyorsunuz.

Baby Shower Fiyatları


Yatta baby shower fiyatları seçilen konsepte ve ikram edilecek menülere göre değişiklik göstermektedir. Bu nedenle kesin bir fiyat verebilmek adına sizlerin tercihini bilmemiz gerekir. Ancak öncelikli olan siz değerli anne adaylarının  o günü en güzel şekilde geçirmesi ve hayallerindeki gibi bir organizasyonu yaşaması. Bu partinin yıldızı siz olacaksınız. O güne özel sizden ve bebeğinizden daha değerli hiç birşey yok. Siz yeterki beğenin siz yeterki isteyin. Size hizmet etmek bize bahşedilmiş en değerli hazine.

Neden Bizi Tercih Etmelisiniz?


Baby shower denilince akla en eğlenceli organizasyonlar çılgın partiler gelir. Sizin bu organizasyonda düşünmeniz gereken tek şey doyasıya eğlenmek. Biz sizin yerinize diğer teferruatları düşünüyoruz. Sizin için en güzel sürprizlerin, dolu dolu hediyelerin olduğu bu partide sizin güvenliğinizden de biz sorumluyuz. Yatlarımız son derece güvenilir ve alanında uzman personellerin olduğu ekibimiz sizlere  yatta baby shower  deneyimini en doğru şekilde yaşatabilmek adına son derece titizlikle çalışmaktadır. Kaptanımız yılların kazandırmış olduğu tecrübeye sahip ve en önemlisi güleryüzü ile sizleri hem eğlendiriyor hem de güvenli bir şekilde yatta baby shower  partisini tamamlamanızı sağlıyor. Sınırsız müzik, sınırsız eğlence, en lezzetli yemekli yemeksiz menüler, aperatif lezzetler, ikramlıklar, çerezler vb gibi lezzetler siz değerli anne adaylarının misafirlerine özel hazırlanmaktadır. Daha önce birçok kez düzenlemiş olduğumuz bu organizasyonlar için doğru tercihi yapabilmek adına bizimle görüşmeden karar vermeyin. Eğlencenin, farklı lezzetlerin bir arada bulunduğu organizasyonumuz için siz değerli anne adaylarını mutlu edebilmek bizler için elbette çok önemlidir. Ama bizim en çok önem verdiğimiz nokta güvenliğinizdir. Yatlarımız son derece güvenlidir. Sürekli kontrol altında bakımları yapılmaktadır. Sadece görsel şölen değil siz değerli anne adayının sağlığı ve güvenliği bizim için ön plandadır.